Вы просматриваете: Главная > Статьи > Держава не виконала зобов'язання щодо компенсацiї рiзницi в тарифах — Будівельний портал ПрофіДОМ

Держава не виконала зобов'язання щодо компенсацiї рiзницi в тарифах — Будівельний портал ПрофіДОМ

Держава не виконала зобов'язання щодо компенсацiї рiзницi в тарифах — Будівельний портал ПрофіДОМ

Київська мiська рада звернулась до Кабiнету мiнiстрiв України щодо компенсацiї рiзницi в тарифах пiдприємствам теплопостачання, водопостачання та водовiдведення. Таке звернення було пiдтримано на пленарному засiданнi II сесiї Київської мiської ради IХ скликання 67 депутатами.

Як зазначив заступник мiського голови — секретар Київської мiської ради Володимир Бондаренко, вiдповiдно до Меморандуму про взаєморозумiння щодо врегулювання проблемних питань у сферi постачання теплової енергiї та постачання гарячої води в опалювальному перiодi 2021-2022 рр. держава не виконала взятi на себе зобов’язання у частинi компенсацiї рiзницi в тарифах пiдприємствам теплопостачання, водопостачання та водовiдведення.
«Це ставить пiд загрозу пiдготовку до опалювального сезону на 2023-2024 рр. не лише у Києвi, а й в межах всiєї України. Тому Київська мiська рада звертається до Кабiнету мiнiстрiв України iз закликом вжити невiдкладнi заходи задля належного соцiального захисту мешканцiв. Держава має виконати взятi на себе зобов’язання та компенсувати рiзницю в тарифах пiдприємствам теплопостачання, водопостачання та водовiдведення», — наголосив Володимир Бондаренко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, заступник мiського голови — секретар Київської мiської ради додав, що Київська мiська рада завжди вiдкрита до спiвпрацi та готова спiльно з парламентарями працювати над розробкою вiдповiдних законопроєктiв та нормативно-правових актiв, якi допоможуть врегулювати питання компенсацiї рiзницi в тарифах.

Оставить комментарий