Вы просматриваете: Главная > Статьи > Частину енергообладнання столицi все ще доводиться ремонтувати з ДТЕКом — Будівельний портал ПрофіДОМ

Частину енергообладнання столицi все ще доводиться ремонтувати з ДТЕКом — Будівельний портал ПрофіДОМ

Частину енергообладнання столицi все ще доводиться ремонтувати з ДТЕКом — Будівельний портал ПрофіДОМ

Комунальне пiдприємство СВКП «Київводфонд» постiйно виконує оперативне та технiчне обслуговування електроенергетичного майна. За три роки пiдприємство лiквiдувало 1989 аварiйних пошкоджень та виконало плановi ремонти на 230 розподiльчих пунктах i трансформаторних пiдстанцiях. Про це пiд час iнспекцiї однiєї з таких вiдремонтованих трансформаторних пiдстанцiй зауважив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Також пiд час iнспекцiї перевiрили готовнiсть стану електричного обладнання та мереж до роботи в опалювальний сезон.
«Загалом енергетичне обладнання мiста сьогоднi управляється компанiєю ДТЕК, проте близько 300 одиниць пiдстанцiй та iншого обладнання з кiнця 2020 р. перебуває в управлiннi мiста на балансi «Київводфонду». Тому дуже важливо, що робота та комунiкацiя з ДТЕКом налагодженi. Адже в разi виходу з ладу тих чи iнших елементiв низку робiт необхiдно проводити спiльно», — зазначив Петро Пантелеєв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, система електропостачання може працювати як резервна система обiгрiву.
«Важливо, що свого часу вдалося вберегти в комунальнiй власностi енергетичне обладнання, якому не дали впасти у стадiю занепаду. Попри те, що на час прийняття електроенергетичного майна «Київводфонд» не був спецiалiзованим пiдприємством з обслуговування обладнання, ми бачимо, що протягом трьох рокiв майно утримується в доброму та належному станi. Робота обладнання перебуває на постiйному контролi, адже вiд нього залежать життєзабезпечення мiста, нашi будинки, освiтлення тощо. Тому цей аспект суттєвий iз точки зору пiдготовки до зими», — зазначив Петро Пантелеєв.

Оставить комментарий