Вы просматриваете: Главная > Статьи > Будiвництво нового ЖК у центрi Львова перевiрять — Строительный портал ПрофиДОМ

Будiвництво нового ЖК у центрi Львова перевiрять — Строительный портал ПрофиДОМ

Будiвництво нового ЖК у центрi Львова перевiрять — Строительный портал ПрофиДОМ

Львiвський окружний адмiнiстративний суд призначив судову будiвельно-технiчну експертизу у рамках позову прокуратури, яка намагається скасувати ухвалу Львiвської мiської ради «Про затвердження детального плану територiї у районi вул. Л. Мартовича, вул. I. Григоровича, вул. Дж. Дудаєва», що передбачає будiвництво багатоквартирного будинку на вул. Поповича, 6, у центрi Львова.

Детальний план територiї, який оскаржує прокуратура, Львiвська мiськрада затвердила 25 лютого 2021 р. У липнi 2021 р. виконком видав ОСББ «Грушевський» мiстобудiвнi умови та обмеження на нове будiвництво житлового будинку висотою в 22,1 м з вбудованими примiщеннями громадського призначення та пiдземною автостоянкою, повiдомляє «Нашi грошi. Львiв».
Експертиза, яку проводитиме приватний пiдприємець, має встановити, чи затверджений ранiше детальний план територiї (ДПТ) суперечить генеральному плану мiста та мiстобудiвному законодавству. Провадження у справi наразi зупинили до проведення дослiдження.
Позов прокуратура подала ще на початку 2022 р. Але спочатку ще довелося поновлювати строки на оскарження, бо прокуратура нiбито дiзналась про пiдстави для звернення до суду лише пiсля отримання вiдповiдi вiд Державної iнспекцiї архiтектури та мiстобудування України.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, iнiцiатором проведення експертизи виступило саме ОСББ «Грушевський», яке має її оплатити. Натомiсть прокуратура заперечувала, бо заявленi питання не є предметом судової будiвельно-технiчної експертизи.

Оставить комментарий