Вы просматриваете: Главная > Статьи > Будинки ОСББ та ЖБК за програмою спiвфiнансування ремонтують тiльки у Днiпрi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Будинки ОСББ та ЖБК за програмою спiвфiнансування ремонтують тiльки у Днiпрi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Будинки ОСББ та ЖБК за програмою спiвфiнансування ремонтують тiльки у Днiпрi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро продовжує ремонтувати будинки ОСББ та ЖБК за програмою спiвфiнансування. Мiсто — єдине в Українi, яке пiд час вiйни реалiзує цю програму. Для цього з мiського бюджету видiлили рекордну суму — понад 50 млн. грн.

На сьогоднi у Днiпрi вже виконали 211 заявок iз 406. I попри вiйну, в цьому роцi мешканцi будинкiв ОСББ та ЖБК подали рекордну кiлькiсть заявок у порiвняннi з попереднiми роками. Одну з таких вже виконали за адресою: вул. Панiкахи, 77-А. За два роки участi у програмi спiвфiнансування у цьому будинку повнiстю замiнили аварiйнi труби холодного водопостачання.
«В даному будинку цьогорiч у чотирьох пiд’їздах ми замiнили аварiйнi труби холодного водопостачання. На цi роботи з мiського бюджету ми видiлили 75% вiд загальної вартостi робiт, а саме 750 тис. грн., iншу частину, 25%, сплатили мешканцi, а це 250 тис. грн. Торiк цей будинок також брав участь у програмi спiвфiнансування. Тодi ми провели аналогiчнi роботи у шести iнших пiд’їздах. Таким чином на сьогоднi в цьому будинку на 100% замiнена сантехнiка. Щодо мешканцiв, то вони задоволенi роботами i надалi планують брати участь у цiй програмi. На наступний рiк вони хочуть виконати роботи з ремонту швiв», — прокоментував директор департаменту з питань самоорганiзацiї населення ДМР Святослав Ткаченко.
А в будинку ОСББ «Славутич 29» цьогорiч за програмою спiвфiнансування замiнили дах над одним iз пiд’їздiв. За словами голови цього ОСББ Сергiя Корнiєнка, дах вже був у аварiйному станi.
«Ми торiк теж подавались на програму спiвфiнансування, i нам замiнювали дах над чотирма пiд’їздами, i в цьому роцi доробили ще над одним. В цiлому, я дуже задоволений роботами, особливо тим, що є гарантiя на виконанi роботи. Тобто взимку в нас виникло аварiйне протiкання даху в одному з мiсць, i пiдрядник оперативно приїхав та замiнив все своїм коштом. А щодо програми спiвфiнансування, то вона дуже зручна для нас, i сума, яку ми вiд себе платимо, максимально комфортна для мешканцiв. От навiть у випадку з дахом ми сплатили 125 тис. грн., а мiсто видiлило 375 тис. грн.», — прокоментував Сергiй Корнiєнко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, в цiлому, цей будинок уже вчетверте бере учать у програмi спiвфiнансування. За цей час окрiм нового даху їм замiнили вiкна, зробили ремонт козиркiв та пiд’їздiв. На наступний рiк планують замiнити сантехнiчнi системи, i для цього вони вже залишили заявку.
«Ми приймаємо заявки до кiнця вересня. Їх можна надати як в електронному виглядi, так i принести до департаменту особисто. Нашi спецiалiсти консультують всiх бажаючих з рiзних питань», — додав Святослав Ткаченко.

Оставить комментарий