Вы просматриваете: Главная > Статьи > Банк розвитку Ради Європи допоможе вiдбудувати багатоквартирнi будинки — Будівельний портал ПрофіДОМ

Банк розвитку Ради Європи допоможе вiдбудувати багатоквартирнi будинки — Будівельний портал ПрофіДОМ

Банк розвитку Ради Європи допоможе вiдбудувати багатоквартирнi будинки — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мiнiстерство розвитку громад, територiй та iнфраструктури України готує спiльний проект з Банком розвитку Ради Європи (БРРЄ) iз надання фiнансової допомоги для проведення капiтальних ремонтiв пошкоджених багатоквартирних будинкiв. Про це повiдомляє прес-служба мiнiстерства у Фейсбуцi.

«Кiлька тижнiв тому почали працювати комiсiї органiв мiсцевого самоврядування щодо компенсацiй за знищене житло. Наступний етап — грошова допомога на вiдновлення житла зi значними руйнуваннями. Разом з БРРЄ розглядаємо можливiсть спiльної реалiзацiї проекту у вiдновленнi саме багатоквартирних житлових будинкiв, враховуючи широку експертизу банку», — розповiв вiце-прем’єр-мiнiстр з вiдновлення України, мiнiстр розвитку громад, територiй та iнфраструктури Олександр Кубраков.
Цiльовою групою капiтальних ремонтiв є житловi об’єкти, якi пiд час збройної агресiї рф зазнали середнiх та значних руйнувань. За даними мiнiстерства, у цiлому за перiод повномасштабного вторгнення було пошкоджено чи повнiстю зруйновано понад 23 тис. багатоквартирних будинкiв по всiй територiї України. Зараз середнiй або значний рiвень руйнувань документально пiдтверджений у 865 багатоквартирних будинках, а отже вони можуть потрапити в програму з проведення ремонтних робiт, повiдомляє Property Times.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, додатковим компонентом спiльного проекту з Банком розвитку Ради Європи можуть стати компенсацiї за знищене нерухоме майно. Станом на 31 серпня подано понад 24460 заяв на отримання компенсацiй для придбання нової квартири чи будинку.

Оставить комментарий