Вы просматриваете: Главная > Статьи > Агентство вiдновлення вiд корупцiї захищають п'ять ступенiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

Агентство вiдновлення вiд корупцiї захищають п'ять ступенiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

Агентство вiдновлення вiд корупцiї захищають п'ять ступенiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

П’ятиступеневу систему захисту вiд будь-яких корупцiйних порушень впроваджує Агентство вiдновлення, працюючи на об’єктах. Вона передбачає низку експертиз як на державному, так i на мiжнародному рiвнях.

«Немає бiльшого запобiжника корупцiйним ризикам, нiж вiдкритiсть по вiдношенню i до громадянського суспiльства, i до експертiв, i до тих, хто хоче бiльш глибоко розумiтися на процесах», — сказав голова Агентства вiдновлення Мустафа Найєм пiд час експертної зустрiчi «Прозорiсть вiдбудови української енергетики: уроки з мiжнародного та локального досвiду».
Працюють iнженери-консультанти, якi оцiнюють проекти та роботи за ними з точки зору обсягу, цiн, термiнiв. До них долучаються також мiжнароднi консультанти. По всiх об’єктах буде проведена державна експертиза, а по окремих — i мiжнародна експертиза.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, враховується точка зору проектантiв i служб замовникiв, точка зору iнженерiв-консультантiв, технiчного нагляду, експертизи i додатково мiжнародної експертизи. Це свого роду п’ятиступенева система захисту вiд будь-яких порушень, яка дозволить уникнути корупцiйних ризикiв. Агентство вiдновлення працює над залученням мiжнародного фiнансування на об’єкти, тому важливо, аби партнери знали i розумiли, на що витрачаються цi кошти.
Окрiм того, проводиться робота, яка допоможе уникнути монополiзацiї та картелiзацiї на будiвельному ринку.
«Ми звернулися до спецiалiстiв правоохоронних органiв, а також наших колег iз мiжнародних компанiй, якi можуть дослiдити цiни на тi чи iншi матерiали, котрi використовуються для реалiзацiї проектiв. Такого досвiду вiдкритостi в країнi досi не було», — Мустафа Найєм.
Агентство готове дiлитися цим досвiдом, аби його мiг використати будь-який орган виконавчої влади, балансоутримувач тих чи iнших споруд, щоб також уникнути корупцiйних ризикiв.

Оставить комментарий