Вы просматриваете: Главная > Статьи > 50% київських зварювальникiв захищають країну — Будівельний портал ПрофіДОМ

50% київських зварювальникiв захищають країну — Будівельний портал ПрофіДОМ

50% київських зварювальникiв захищають країну — Будівельний портал ПрофіДОМ

Рiшення про пiдключення житлового фонду до тепла прийняте з урахуванням прогнозу погоди, щоб не допустити охолодження будiвель, оскiльки це спричинило б масове використання електричних обiгрiвачiв i ризик перенавантаження системи електропостачання. Крiм того, робота на мiнiмальних параметрах не потребує значних затрат газу. Про це пiд час прес-брифiнгу щодо початку опалювального сезону заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Вiн повiдомив, що на розгортання системи теплопостачання потрiбно кiлька днiв, оскiльки мова йде про бiльш як 3 тис. км теплових мереж.
«Розгортання системи, пiдключення будинкiв i наповнення на мiнiмальних параметрах не буде пов’язано з використанням великого обсягу газу», — пояснює Петро Пантелеєв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, заступник голови КМДА зауважив, що старт опалювального сезону — найскладнiший етап, оскiльки може супроводжуватись аварiйними пошкодженнями. Тому аварiйно-ремонтнi служби працюють у посиленому режимi, адже ситуацiя ускладнена й тим, що частина комунальникiв нинi перебуває в лавах ЗСУ та територiальної оборони.
«Близько 50% зварювальникiв, якi працюють у нас на мережах, — наразi на фронтi. Проте мiсто робить усе можливе, щоб стабiльно пройти цей складний зимовий перiод», — сказав спiкер.
Петро Пантелеєв зазначив, що мiсто провело необхiднi технiчнi роботи пiд час пiдготовки до осiнньо-зимового перiоду. Iз мiського бюджету понад 1 млрд. грн. спрямували на ремонти обладнання теплоджерел, що були пошкодженi пiд час обстрiлiв.

Оставить комментарий