Вы просматриваете: Главная > Статьи > 5 тис. родин зможуть вiдновити свої будинки — Строительный портал ПрофиДОМ

5 тис. родин зможуть вiдновити свої будинки — Строительный портал ПрофиДОМ

5 тис. родин зможуть вiдновити свої будинки — Строительный портал ПрофиДОМ

Фонд енергоефективностi отримав 70 заявок вiд об’єднань спiввласникiв багатоквартирних будинкiв (ОСББ) на участь у програмi «ВiдновиДiМ», з яких 32 проекти повнiстю або частково завершено.

«На сьогоднi Фонд енергоефективностi отримав вiд ОСББ 70 заявок на участь у програмi «ВiдновиДiМ» на суму понад 149 млн. грн. Це майже 5 тис. родин, якi завдяки нашiй програмi зможуть вiдновити свої будинки й повернутися до нормального життя», — повiдомили у прес-службi фонду.
32 ОСББ вже отримали перший транш за програмою, що становить 70% загальної суми фiнансування. Сьогоднi ремонтнi роботи виконують у багатоквартирних будинках у Київськiй, Житомирськiй та Сумськiй областях, повiдомляє «Україна Комунальна».
Програма також розширила географiю участi. До пiлотних областей — Київської, Чернiгiвської, Житомирської та Сумської — приєдналися Миколаївська та Днiпропетровська областi, а також Київ. Найактивнiше заявки надходять вiд Київської та Житомирської областей, уточнили у прес-службi.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у листопадi 2022 р. Фонд енергоефективностi України запустив програму «ВiдновиДiМ», яка передбачає повне вiдшкодування коштiв на ремонт пошкоджених унаслiдок росiйської агресiї багатоквартирних будинкiв. Згiдно з умовами, ОСББ отримують аванс у розмiрi 70% загальної суми, а пiсля завершення ремонтних робiт — решту 30%. Максимальний розмiр гранту на проект — 7,2 млн. грн.
На пiлот проекту, що охоплює ремонт 60-100 будинкiв, Європейський Союз спрямував 5 млн. євро. 28 листопада 2022 р. Фонд енергоефективностi, ЄС та IFC уклали угоду про грантове фiнансування програми на 25 млн. євро.

Оставить комментарий